Metaverse

Animoca Brands Metaverse Fonu Haberini Yalanladı: Hala 1 Milyar!

0

Hong Kong merkezli blockchain oyun geliştiricisi Animoca Brands, Web3 ve metaverse fonu hedefini 800 milyon dolarlık bir karakol indirdiğine dair iddiaları yalanladı.

Animoca Brands kuruluş ortağı Yat Siu 25 Mart tarihinde yaptığı bir konuşma hakkında yaptığı basın kuruluşu, şirket web3 ve sanal evren fonu hedefin %20 indirilerek 1 milyar dolardan 800 milyon Çektiğine göre çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Siu fonun başlangıçta incelemeye bakın hedefin, toplanan sermayeye bağlı olarak 1 ile 2 milyar dolar arasında Beklediğinin bildirildiğini dile getirdi. Bu yolculuklar hedefin 1 milyar dolar çekmenin bir “düşürülme” olmadığının da gökyüzünü çizdi.

ayrıca şirket 6 milyar göndermek piyasa bağlılığı misafirler 2 milyar maliyeye kadar düşme iddialarını da ciddiye almayan Siu, kısıtlamaların doğru değil yüzünü çizdi.

Öte yandan FTX ve bankacılık krizlerinin fon bulma çalışmaları üzerinde ciddi bir etki kabul eden olduğunu kurucu ortak, buna rağmen devam ediyor ve açıklamaların detayları hakkında bilgilendirilecektir belirtti.

admin

CE ve ISO Belgesi Nasıl Alınır?

Previous article

Ralph Lauren Yeni Mağazası ile Bitcoin ve Kripto Para Ödemelerini Kabul Edecek

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Metaverse