Bitcoin

Analiste Göre Bu Metrik, Bitcoin’in Altın ve Borsadan Ne Kadar Daha İyi Performans Gösterdiğini Gösteriyor

0

Popüler kripto para analisti Benjamin Cowen, bir ölçütün, Bitcoin’in (BTC) performansının, altın ve hisse senetleri gibi diğer büyük pazarlara kıyasla son on yılda ne kadar güçlü olduğunu gösterdiğini söyledi

Popüler kripto para analisti Benjamin Cowen, bir ölçütün, Bitcoin’in (BTC) performansının, altın ve hisse senetleri gibi diğer büyük pazarlara kıyasla son on yılda ne kadar güçlü olduğunu gösterdiğini söyledi. Cowen, yeni bir videoda, M2 para arzını hesaba katarken altının on yıl öncesinin çok altında işlem gördüğünü ifade etti. M2, nakit, çek mevduatları ve diğer kolayca dönüştürülebilir varlıkları hesaba katan mevcut para arzının bir ölçüsüdür.

“Para arzını hesaba kattığınızda, altın 2011’deki hiçbir yere yakın değil. Altının 2011’den beri devam ettiğini gördüğünüz boğa koşusu, aynı fiyatta gibi görünüyor, ama aslında para arzını hesaba kattığınızda aynı değerlemeye ulaşmak için %137 pompalaması gerekir. Bunu M2’ye bölünmüş Bitcoin ile karşılaştırdığınızda, çok farklı bir grafik elde edersiniz. Genelde zamanla artan bir şey… Para arzını hesaba kattığınızda altının değerlemesi berbat görünüyor, yani kesinlikle berbat.”

admin

Uzman Görüşü: Rusya-Ukrayna Krizi En Çok Bitcoin (BTC)’E Yarayacak

Previous article

Bitfinex Bitcoin Hack’inin Suçlularından Heather Morgan Kefaletle Serbest Bırakıldı

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Bitcoin