NFT

ABD Eski Başkanı Donald Trump’ın Mahkeme Süreci NFT Satışlarını Uçurdu

0

ABD eski Başkanı Donald Trump’ın New York’ta gözaltına alınmasıyla birlikte orijinal NFT takımında hareketlilik yaşandı.

Donald Trump, dün New York’ta gözaltına alındı yargıç karşılaşması çıktı ve kendisine yöneltilen 34 ayrı masrafı tek tek bırakma. Tarihi bir ceza davasıyla karşı karşıya kalan ilk ABD Başkanı olan Trump’ın geçen yılın sonunda tanıttığı NFT koleksiyonu “Trump Digital Trading Cards NFT” süreç ile birlikte tekrardan hareketlilik yaşadı.

Trump özelinde haberlerin medya düşmesinin ardından 6 saat içinde koleksiyona ait hava işlem hacmi %460 artarak 47 satış gerçekleşti ve kalın 70 bin dolar değerinde hacim oluştu. Öte yandan satışların görevlileri 0,5 ETH olan toplama taban fiyatı 0,45‘e gerileyerek yaklaşık 100 dolar değer kaybetti.

Bu işlem hacmi her ne kadar koleksiyonun son zamanlarında gördükleri en yüksek hacim olsa da NFT evi için küçük bir satış olarak yorumlanabilir. Açık deniz İşlemlere göre son zamanlarda trendler giren koleksiyonlardan biri olan Nakamigos’da aynı 6 saat içerisinde 1.286 satış gerçekleşti.

45 kutu parçadan oluşan NFT derlemesi Aralık 2022’de piyasaya sürme saatler içinde geçiş ve 3,53 milyon teslimat hacme ulaşmıştı.

admin

Animoca Brands’e 1 Milyar Da Fazla Geldi: Metaverse Fonu Hedefini Yine Düşürdü

Previous article

2023’ün Size Servet Getirebilecek En İyi Altcoinleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in NFT