Blockchain

10.000 MX paylaşmak için Spot Trading API sistemine katılın, mevcut Vadeli İşlemler API kullanıcıları için piyasa yapıcı ücreti -%0,01 kadar düşük olabilir

0

API işlevimizdeki son değişiklikten etkilenen değerli Vadeli İşlemler API kullanıcılarımızı ödüllendirmek için, şimdi Spot Alım Satıma geçmek istiyorsanız size müthiş bir fırsat sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Promosyon, parasal bir teşvikin yanı sıra promosyon döneminde alım satım için cazip bir indirim oranı içerir. Sizi içtenlikle birinci sınıf Spot Alım Satım API sistemimizi denemeye davet ediyoruz.

Promosyon ayrıntıları aşağıdaki gibidir:

EtkinliklerÖdüller
1. Spot İşlem API Anahtarına kaydolun ve API aracılığıyla bir işlemi tamamlayın.İlk 500 müşteri için 20’şer MX (yalnızca ana hesapla sınırlıdır)
2. 30 günlük sözleşmelerde işlem hacmi bakımından dört milyondan fazla USDT’ye sahip Mevcut Vadeli İşlemler API kullanıcıları.Spot Alım Satım Ücreti: Piyasa Yapıcı -%0,01, Piyasa Alıcı %0,0760 gün boyunca geçerli VIP Coin Çekme Avantajı
3. 30 günlük sözleşmelerde işlem hacmi bakımından iki milyondan fazla USDT’ye sahip Mevcut Vadeli İşlemler API kullanıcıları.Spot Alım Satım Ücreti: Piyasa Yapıcı %0,0025, Piyasa Alıcı %0,0860 gün boyunca geçerli VIP Coin Çekme Avantajı

Hükümler ve Koşullar:

  • Promosyon Tarihi: 1 Ağustos 2022 – 31 Ağustos 2022
  • İşlemleri için eksi bir orandan yararlanan veya kısmi katılım ücreti promosyon tekliflerine katılan kullanıcılar, indirimlerden yararlanamaz.
  • İlk etkinlikten elde edilen MX ödülü, etkinlikten sonraki yedi iş günü içinde airdrop yoluyla dağıtılacaktır.
  • İşlem ücreti indiriminin yanı sıra ikinci ve üçüncü etkinliklerden VIP para çekme avantajından yararlanmak için lütfen etkinlik kayıt bağlantısı aracılığıyla iletişim bilgilerinizi gönderin, müşteri hizmetlerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
  • MEXC Global, promosyon etkinliği hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantı adresine göz atınız:

https://www.mexc.com/tr-TR/landings/API?handleDefaultLocale=keep

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:
https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Sercan Bilik

MEXC Türkiye Fenomenlerine Özel Avantaj

Previous article

Olağandışı Fiyat Dalgalanmalarından Etkilenen Dragoma (DMA) Yatırımcılarına Özel USDT Airdrop Programına İlişkin MEXC Duyurusu

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain